Швидка медична допомога на Львівщині: Андрій Васько про проблеми та здобутки “екстренки”

Щодня на лінію викликів медики отримують 1500 дзвінків.

03.12.2023
Швидка медична допомога на Львівщині: Андрій Васько про проблеми та здобутки “екстренки”

Андрій Васько, в.о. гендиректора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у програмі Олега Радика “Go про” розповів про потребу соціального транспорту, за скільки часу добирається “швидка” на виклик, про автотранспорт “швидкої”: чи працюють старі машини на викликах?

Зорема, проблеми, з якими найчастіше стикаються лікарі екстреної допомоги, – загальна кількість викликів швидкої допомоги, а саме – 200 тисяч щорічно.

“Щодня на лінію викликів отримуємо 1500 дзвінків. Близько 20% викликів – зовсім не стосуються екстреної допомоги”, – розповів Андрій Васько.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.