Швидка медична допомога на Львівщині: Андрій Васько про проблеми та здобутки “екстренки”

Щодня на лінію викликів медики отримують 1500 дзвінків.

03.12.2023
Швидка медична допомога на Львівщині: Андрій Васько про проблеми та здобутки “екстренки”

Андрій Васько, в.о. гендиректора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, у програмі Олега Радика “Go про” розповів про потребу соціального транспорту, за скільки часу добирається “швидка” на виклик, про автотранспорт “швидкої”: чи працюють старі машини на викликах?

Зорема, проблеми, з якими найчастіше стикаються лікарі екстреної допомоги, – загальна кількість викликів швидкої допомоги, а саме – 200 тисяч щорічно.

“Щодня на лінію викликів отримуємо 1500 дзвінків. Близько 20% викликів – зовсім не стосуються екстреної допомоги”, – розповів Андрій Васько.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.