У ЛОВА розказали про потребу ремонтів доріг області

Орест Шуліковський, керівник дорожнього господарства Львівщини, у програмі Олега Радика “Go про” розповів про утримання та критичні ремонти доріг в області.

03.04.2024
У ЛОВА розказали про потребу ремонтів доріг області

Зокрема, Шуліковський пояснив, чи потрібно ремонтувати дороги під час війни.

“Коли в одній частині області, під стінами ЛОДА, вимагали “дрони, а не дороги”, то в іншій частині – люди перекривали дороги з вимогою їх відремонтувати”, – підкреслив головний дорожник Львівщини.

До слова, мешканці області надіслали 4500 тисячі звернень-скарг в місяць на стан дорожнього полотна.

Як зазначив Шуліковський, Департамент дорожнього господарства не відповідає за всі дороги в області, оскільки є дороги державного значення та дороги, за які несуть відповідальність громади.

Важливі питання, які висвітлили в ефірі:

  • 50% доріг області потрібно ремонтувати, які перспективи їх оновлення?
  • утримання та критичні ремонти – скільки коштів на це закладають?

“Минулий рік був продуктивний на ремонт доріг місцевого значення. На це йшло фінансування з державного, обласного та місцевого бюджетів”, – наголосив Шуліковський.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.