Швейцарія запровадила нові санкції проти рф

Федеральний департамент економіки, освіти та досліджень (EAER) запровадив санкції щодо майже 200 фізичних і юридичних осіб з росії.

25.01.2023
Швейцарія запровадила нові санкції проти рф
Фото: умовне

Про це оголосила Федеральна рада країни.

До нових обмежень додадуть заборони на послуги у сфері тестування продукції, реклами, досліджень ринку та опитування громадської думки, а також нові засоби контролю та обмеження на експорт різних товарів, у тому числі товарів подвійного використання, товарів для військового та технологічного вдосконалення або для розвитку сектору оборони та безпеки, або товари, які сприяють посиленню промислового потенціалу росії. 

Крім того, заборона на експорт товарів для аерокосмічної галузі буде поширена на двигуни для літаків і безпілотників. Так само будуть заборонені нові інвестиції в гірничодобувний сектор росії.

“Також Федеральна рада ухвалила нове положення щодо ембарго на постачання зброї. Відтепер Швейцарія може надавати винятки з ембарго на постачання обладнання для розмінування, призначеного для використання в Україні, в кожному конкретному випадку. При видачі експортної ліцензії будуть вжиті заходи для забезпечення законного використання матеріалів за призначенням”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Швейцарія планує дозволити реекспорт зброї в Україну.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.