Ще дві країни долучилися до «коаліції винищувачів» для України

Данія та Португалія вирішили долучитися до решти країн, які готові тренувати українських пілотів на американських винищувачах F-16 та працювати над тим, щоб Україна отримала такі літаки.

19.05.2023
Ще дві країни долучилися до «коаліції винищувачів» для України

Про приєднання Данії повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, а про Португалію — міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Hromadske.

«Вітаємо повідомлення про те, що США схвалять навчання українських пілотів на винищувачах F-16. Велика Британія працюватиме разом зі США та Нідерландами, Бельгією та Данією, щоб отримати для України необхідну бойову авіацію», — написав Ріші Сунак.

А Дмитро Кулеба повідомив, що Португалія також вирішила приєднатися до авіаційної коаліції шляхом тренування українських пілотів та механіків на бойових літаках західного типу.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.