Повітряні Сили: проти телеграм-каналів, які розкривають рух ракет та БПЛА, будуть вжиті заходи

Повітряні сили вчергове попередили про відповідальність телеграм-каналів, які виставляють скриншоти і повідомляють у реальному часі про рух ворожих повітряних об’єктів.

22.03.2023
Повітряні Сили: проти телеграм-каналів, які розкривають рух ракет та БПЛА, будуть вжиті заходи
Фото: умовне

Про це повідомив речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону. 

“Ви бачите яка кількість телеграм-каналів на сьогодні створена. Хто їх контролює – це надзвичайно важливе питання. Воно зрештою станом на зараз потребує особливого контролю… Найближчим часом будуть прийняті серйозні рішення, можливо, будуть відкриті навіть кримінальні справи, тому що деякі телеграм-канали в режимі реального часу подають інформацію про рух БПЛА чи ракет”, – зазначив він. 

Як відзначив Ігнат, також неясно звідки деякі з телеграм-канали отримують скріншоти з систем віраж-планшетів, на зображеннях яких вказується час й місце перебування БПЛА, або ж його зникнення.

“Там деталізована інформація, вони говорять час та місце де БпЛА зник з радіолокаційних радарів. Кращого для ворога не придумаєш”, – зазначив він. 

Ігнат попередив адміністраторів зазначених каналів, що це “злочин проти України, інформування ворога про маршрут руху ракет”. За його словами, таким чином росіяни дізнаються про слабкі місця української ППО.

“Будуть вживатися всі заходи, матеріали вже передані в певні органи”, – додав Ігнат.

Нагадаємо, окупанти влучили у житлову багатоповерхівку в Запоріжжі.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.