Львівська ОВА виділила ще 50 млн грн на військові частини

Кошти скерують на закупівлю безпілотних літальних апаратів та засобів радіоелектронної боротьби.

31.10.2023
Львівська ОВА виділила ще 50 млн грн на військові частини

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Відповідне розпорядження про збільшення фінансового ресурсу на програму «Безпечна Львівщина» підписав начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Саме через цю програму фінансують військові частини і загалом сектор безпеки.

Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА, фінансування отримають близько 10-ти військових частин.

Вісім з них кошти скерують на закупівлю безпілотних літальних апаратів та засобів радіоелектронної боротьби.

З урахуванням цих 50 млн ресурс програми становитиме 386 млн.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.