Понад 80 громад у квітні перейшли з УПЦ МП до ПЦУ

Також вже понад 50 повідомлень про перехід з Московського патріархату до Православної церкви України було протягом травня.

29.05.2023
Понад 80 громад у квітні перейшли з УПЦ МП до ПЦУ
Фото: умовне

Про це повідомив голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський

“За квітень місяць до Православної церкви України з Московського патріархату перейшло понад 80 громад. Принаймні стільки було повідомлень про зібрання, на яких вірні вирішили змінити свою підлеглість”, – розповів Єленський.

Очільник служби наголосив, що за 29 днів травня було понад 50 повідомлень про такі збори.

“Звичайно, що в статути цих громад ще далеко не в усі внесено зміни, тому що це процес, який займає якийсь час. Тобто цей процес відбувається. І відбувається, як на мене, не лавиноподібно, але динамічно”, – додав Єленський.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.