Понад 30 шкіл Львівщини перейшли на онлайн-навчання через грип та ГРВІ

Рішення про форму навчання адміністрація школи ухвалює самостійно.

06.02.2024
Понад 30 шкіл Львівщини перейшли на онлайн-навчання через грип та ГРВІ
Фото умовне

Як повідомили Суспільному в департаменті освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації, навчальні заклади перейшли на карантин через велику кількість дітей, хворих на грип та ГРВІ. Так у Яворівському районі на онлайн-навчанні перебувають 15 шкіл, у Червоноградському – 10; у Золочівському – вісім, у Стрийському – одна.

За даними Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, в області зареєстрували зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на 12 відсотків, порівняно з попереднім тижнем.

Директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко  зазначає, медики рекомендують управлінню освіти запровадити карантин у школах. Проте рішення про форму навчання навчальні заклади ухвалюють самі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.