Двоє людей на Львівщині померли від грипу та коронавірусу

Згідно з моніторингом захворюваності населення Львівської області на ГРВІ за 5 тиждень 2024 року зареєстровано 18 466 випадків проти 16 102.

05.02.2024
Двоє людей на Львівщині померли від грипу та коронавірусу

Про це повідомила директорка обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко.

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19 вищий на 72,9% за епідемічний поріг 434,07.

Найвищий рівень захворюваності зафіксували у Яворівському та Стрийському районах.

Найбільша частка хворих відмічається серед вікової групі 5-14 років (28%) та 30-64 роки (27%).

Впродовж звітного тижня у зв’язку з зростанням захворюваності на ГРВІ на онлайн форму  перейшли 29 навчальних закладів області, зокрема у Червоноградському районі, Львівському, Яворівському та Золочівському.

Також медики зареєстрували 2 летальні випадки. Один з них викликаний вірусом грипу А, у чоловіка віком старше 60 років, інший –  від COVID-19, людина старше 65 років. Померлі не мали профілактичних щеплень проти COVID-19 та грипу.

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.