Понад 21 тис. студентів коледжів та вишів переведуть на бюджет

Безкоштовно будуть навчатися діти загиблих захисників, учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та переселенці з тимчасово окупованих територій.

23.12.2022
Понад 21 тис. студентів коледжів та вишів переведуть на бюджет
Фото: умовне

Понад 21 000 студентів окремих категорій отримали дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням. Про це повідомив міністр освіти у науки Сергій Шкарлет.

“Міносвіти завершує перший етап переведення на навчання за державним замовленням дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також дітей жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно” , – йдеться у повідомленні.

Станом на 21 грудня за рахунок внутрішнього перерозподілу місць між закладами фахової передвищої та вищої освіти, що підпорядковані Міносвіти, надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням майже 21 048 студентам, із них 18 887 – за денною формою навчання та 2 161 – за заочною.

Міністр також повідомив, що повністю задоволено потреби в переведенні на місця держзамовлення за всіма ступенями, крім бакалавра. Залишок потреби додаткових місць за освітнім ступенем “бакалавр” становить 902 місця.

“Це питання найближчим часом буде вирішуватись за рахунок додаткових місць державного замовлення”, – наголосив він.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.