Польща відновила транзит української агропродукції до країн ЄС

До Нідерландів вирушають перші фури з українською продукцією.

21.04.2023
Польща відновила транзит української агропродукції до країн ЄС
Очереди из грузовиков перед таможней (город Корчова) на границе Шенгенской зоны (между Польшей и Украиной, Польшей и Белоруссией) превышают 10 км в длину. (Фото AGENCJA SE/EAST NEWS/РИА Новости).

Від опівночі, 21 квітня, Польща розблокувала рух української агропродукції транзитом через територію країни до інших країн ЄС та польських морпортів, повідомляє “Укрінформ”.

Перший автомобільний конвой вирушить з пункту попуску “Дорогуськ” до Нідерландів. Про це у коментарі виданню повідомив речник Палати податкової адміністрації в Любліні Міхал Дерусь.

За його словами, на цей час готується конвой з українськими товарами, які незабаром виїдуть з кордону.

“Зараз ми вже маємо сформований конвой з п’яти вантажівок, завершується оформлення документів. Ці автомобілі вже пройшли ветеринарний та митний контроль, і зараз на них встановлюються пломби. Перший конвой повезе до Нідерландів кукурудзу, м’ясо і яйця”,- повідомив Дерусь.

Нагадаємо, 18 квітня Україна і Польща домовилися відновити транзит української агропродукції.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.