Польща стала повністю незалежною від російського газу

У країні відкрили Балтійський газопровід.

27.09.2022
Польща стала повністю незалежною від російського газу
Фото: умовне

У Польщі відкрили Балтійський газопровід, яким до країни постачатиметься газ з норвезького шельфу через територію Данії, передає “Бабель”.

Участь в урочистій церемонії, серед інших, взяли президент та премʼєр-міністр Польщі Анджей Дуда і Матеуш Моравецький, а також глава уряду Данії Метте Фредеріксен.

Дуда наголосив, що цей газопровід дає країні незалежність від російського газу, оскільки рф «закрутила кран» в Ямальському газопроводі.

Своєю чергою, премʼєр Данії Фредріксен зазначила, що Копенгаген підтримує санкції проти росії, а Європа має зробити все можливе, щоб росія не могла використовувати енергетику як зброю проти Європи.

«Путін не може перемогти в цій війні. Ми продовжуватимемо надавати нашу велику і спільну підтримку Україні, разом ми призведемо до поразки режиму путіна», — наголосила вона.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.