Польща навчить українських військових користуватися танками Leopard за 5 тижнів

Зазвичай навчання триває 10 тижнів, але польські інструктори можуть скоротити навчання українців удвічі.

01.02.2023
Польща навчить українських військових користуватися танками Leopard за 5 тижнів
Фото: умовне

Про це пише Reuters.

“Якщо ми зробимо інтенсивніше навчання, максимально збільшимо кількість інструкторів, час [тренувань] та [використаємо] вихідні, ми зможемо навчити цілий екіпаж за п’ять тижнів”, – сказав командир польського навчального центру, майор Мацей Банашинський.

Загалом у Європі є три тренувальні центри для танків Leopard: у Польщі, Німеччині та Швейцарії.

Польські військові не повідомляють, де саме відбуватимуться навчання, але військові експерти найімовірнішим місцем тренувань називають село Сьвентошув, що на заході Польщі. У цьому центрі можуть проходити навчання одразу 14 екіпажів по чотири людини в кожному.

Командир навчального центру також розповів, що польські інструктори, крім тренування екіпажів, займатимуться підготовкою механіків з озброєння, шасі та обладнання.

Нагадаємо, Україна отримає до 140 західних танків у “першій хвилі” внесків. Серед них будуть Leopard 2, Challenger 2 та M1 Abrams.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.