Польща надіслала Німеччині запит на передачу Україні винищувачів МіГ-29. Оновлено

Йдеться про винищувачі, які в роки “холодної війни” були на озброєнні в Німецької демократичної республіки, і перейшли у спадок Бундесверу, а у 2002 році Німеччина продала їх Польщі. Тоді Варшаві продали 23 апарати. Радник президента Польщі Яцек Сєвєра наприкінці березня казав, що у польських повітряних сил залишається на озброєнні близько дюжини з них. 

13.04.2023
Польща надіслала Німеччині запит на передачу Україні винищувачів МіГ-29. Оновлено
Фото: умовне

Польща надіслала до Берліна офіційний запит щодо передачі Україні винищувачів МіГ-29 з колишньої Німецької демократичної республіки. Про це з посиланням на джерела в уряді повідомляє dpa.

Оскільки практично у всіх німецьких контрактах на продаж зброї прописано, що подальша передача чи перепродаж вимагає погодження Берліна, Польща має отримати згоду Німеччини, щоб передати винищувачі Україні.

Про яку кількість літаків йдеться у запиті – не уточнюють. 

Оновлено: Федеральний уряд Німеччини планує дозволити Польщі передачу в Україну літаків МіГ-29. Про це пише Süddeutsche Zeitung з посиланням на главу німецького Міноборони Бориса Пісторіуса.

“Рішення ухвалять вже сьогодні”, – сказав він.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.