Поліція перевіряє всі речі, які УПЦ МП вивозить із Лаври

Триває процес поступової передачі музейних об’єктів, які були на зберіганні у монастирі, до музейного фонду заповідника.

19.04.2023
Поліція перевіряє всі речі, які УПЦ МП вивозить із Лаври
Фото: "Суспільне"

Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, передає “Укрінформ”. 

“Представники московського патріархату періодично вивозять якісь речі. Люди, які там були, покидають територію. Поліція перевіряє речі, які вивозяться представниками московського патріархату”, – сказав Ткаченко.

Наразі триває процес поступової передачі музейних об’єктів, які знаходились на зберіганні монастиря, до музейного фонду заповідника. Всі об’єкти обраховані та поки не зафіксували їх зникнення. Водночас територію Лаври продовжують покидати люди, які там перебували.

“Там крім монахів і семінаристів знаходиться ще певна кількість людей, які мають дуже побіжне відношення до Лаври та перешкоджають роботі Комісії”, – розповів Ткаченко.

Нагадаємо, 12 квітня комісія Мінкульту нарешті потрапила до Києво-Печерської лаври. Кілька разів їй блокували доступ до приміщень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.