Подружжя на Львівщині виготовляло фальшиві посвідчення водія

Чоловік і дружина розміщували оголошення про виготовлення водійських посвідчень і переставали виходити на зв’язок після оплати.

16.01.2024
Подружжя на Львівщині виготовляло фальшиві посвідчення водія

Як повідомляє Поліція Львівської області, 27-річний чоловік зі своєю 24-річною дружиною – мешканці одного з сіл Яворівського району. Вони публікували оголошення про виготовлення посвідчень водія. Після того, як їм перераховували гроші, подружжя не виходило на зв’язок.

Щоби приховати походження грошей, чоловік і дружина користувалися банківською карткою, яка була відкрита на ім’я іншої особи. З неї вони перераховували гроші на власні рахунки.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей — позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна. Наразі триває досудове розслідування.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.