Львівський суд оштрафував військовослужбовця за підроблене посвідчення водія

Залізничний районний суд Львова визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення військовослужбовця зі Львова, який незаконно купив в Telegram підроблене посвідчення водія.

06.05.2024
Львівський суд оштрафував військовослужбовця за підроблене посвідчення водія

Військовий домовився з невідомою особою про виготовлення підробленого документа за 3000 гривень. Чоловік надіслав свої персональні дані, фото та зразок підпису та наступного місяця отримав на автовокзалі підроблене посвідчення водія категорії “В” з його даними, але з ознаками підробки, повідомляє Lviv.media.

15 квітня цього року військовослужбовець потрапив у ДТП у Львові, керуючи автомобілем Skoda з підробленим посвідченням. При оформленні матеріалів інспектор патрульної поліції виявив цей незаконний документ.

У присутності адвоката обвинувачений беззаперечно визнав свою провину та погодився на розгляд справи у спрощеному порядку без судового засідання.

Суд визнав військовослужбовця винним у вчиненні кримінальних правопорушень – пособництві у підробленні документа та використанні підробленого посвідчення водія. Йому призначено покарання у виді штрафу — 17 000 гривень.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.