Після ампутації ноги боєць, який проходить реабілітацію у Львові, хоче повернутися у військо

Андрій Марчук родом зі Скадовська Херсонської області. З 2014 року служить в армії, пішов туди з Революції Гідності на Майдані.

11.07.2023
Після ампутації ноги боєць, який проходить реабілітацію у Львові, хоче повернутися у військо

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, під час повномасштабного вторгнення боєць служив у морській піхоті. Повномаштабна війна припала на 9-й місяць ротації Андрія. В той день він перебував на Луганщині.

«Ми знали, що нас атакуватимуть, тому зібралися та чекали команди. Перший день жорсткий був», — розповів воїн.

У режимі постійних переміщень по Донецькій та Луганській областях Андрій воював майже рік. В лютому 2023 року захисник отримав поранення під Кремінною — наступив на протипіхотну міну.

Бійця евакуювали до Слов’янська, де зафіксували та знеболили ногу, а в Краматорську провели операцію з ампутації. Після були Дніпро та Рівне, де зробили реампутацію. Місяць Андрій пролікувався там, і поїхав до Львова у Superhumans Center.

«Мій підрозділ зараз воює, ми колись були більше «пішоходами», а зараз більше почали літати. У планах ще місяць реабілітації і йду служити далі. Мене забирають головним інструктором батальйону. Навчатиму молодь», – розповів Андрій.

А ще боєць з дитинства хотів мати велосипед, тож один із Львівських велоклубів запросив його до себе. Вже за місяць після виписки Андрій ставить велорекорди.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.