Пентагон визнав, що Україні потрібні далекобійні ракети

Важливо говорити не про конкретний тип далекобійних ракет, а про прохання України надати зброю, яка здатна досягати дальніх цілей, загалом.

17.01.2023
Пентагон визнав, що Україні потрібні далекобійні ракети
Фото: Заступник міністра оборони США з питань політики Колін Кал

Заступник міністра оборони США з питань політики Колін Кал заявив, що США продовжують дискусію з українською владою щодо типу ракет великої дальності, але на цьому етапі війни вже визнають потребу у них, пише “Громадське”. 

“Не вдаючись у подробиці, я б просто сказав, що ми визнаємо цю вимогу (щодо далекобійних ракет — ред.) на поточному етапі, і нам потрібно подумати, як допомогти Україні подолати цей виклик”, — сказав Колін Кал. 

Що стосується американських танків Abrams, чиновник наголосив, що це “дуже-дуже складне і дороге обладнання, яке дуже важко утримувати, тому не ясно, чи вони є найкращою відповіддю”.

США продовжать дискусії щодо типів і кількості західних танків, які необхідні Україні, додав Колін Кал.

Нагадаємо, Велика Британія передасть Україні танки Challenger 2. Київ, попередньо, отримає 12 бойових танків.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.