Опалювальний сезон в Україні планують завершити на початку квітня

Рішення прийматимуть органи місцевого самоврядування.

01.03.2023
Опалювальний сезон в Україні планують завершити на початку квітня
Фото: умовне

Такий прогноз в етері телемарафону зробив голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишев, передає ZN.ua.

Він сказав, що час завершення опалювального сезону залежатиме від температури у навколишньому середовищі.

«Є надії, що зможемо це зробити (закінчити опалювальний сезон) на самому початку квітня. Але якщо буде холодно, то теплопостачання триватиме. Але ми маємо усвідомлювати, що треба заощаджувати», – зазначив він.

Чернишов додав, що остаточне рішення прийматимуть органи місцевого самоврядування і в «Нафтогазі» сподіваються на їхнє відповідальне споживання.

Він також відзначив як позитивний приклад відповідальний початок цього опалювального сезону наприкінці жовтня – на початку листопада 2022 року.

При цьому газу у сховищах, за його словами, вистачить до завершення опалювального сезону. 

Відповідаючи на запитання щодо ціни природного газу для населення після 1 квітня, голова «Нафтогазу» наголосив, що ціни не змінюватимуться протягом цього опалювального сезону «незалежно від його юридичного чи фактичного завершення”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.