У Львові офіційно завершили опалювальний сезон

Заклади бюджетних установ – школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень.

05.04.2024
У Львові офіційно завершили опалювальний сезон

Про це повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури Лбвівської міськради.

“З 28 березня у Львові подачу тепла до будинків було призупинено, і, якщо б було похолодання, то подачу тепла ми б відновили. А вже від сьогодні офіційно опалювальний сезон завершуємо, адже за прогнозами синоптиків вже буде стабільно тепла погода, яка відповідає тим нормативам, які необхідні для завершення подачі опалення.Проте бюджетні установи – школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть отримувати опалення на основі листів-звернень”, – йдеться у повідомленні.

Наразі 30 бюджетних установ, серед яких найбільше медичних закладів, отримують тепло.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.