Олексій Данілов прогнозує розпад Росії

Глава Ради національної безпеки і оборони України впевнений, що українці на власні очі побачать розпад РФ протягом найближчих 5-7 років.

23.08.2022
Олексій Данілов прогнозує розпад Росії
Фото ілюстративне

Секретар РНБО Олексій Данілов прогнозує розпад Росії та повне звільнення всієї території України, про це він розповів в ефірі 24 каналу.

За його словами, ЗСУ героїчно вибивають росіян із території України. Стосовно Криму, Данілов підкреслив, що таке навіть у жахах не снилося нікому з оточення Путіна. Росіяни думали, що перебувають під захистом, що виявилося неправдою. Окупований Крим раніше зовсім вважали “червоною лінією”, називаючи неприпустимим знищення Кримського мосту. Зараз же, за словами секретаря РНБО, ворогові доведеться “проковтнути” не тільки це, а й інші речі, які чекають на нього в найближчі 5-7 років. Із цими термінами він пов’язав майбутній розпад РФ.

“Ми на власні очі з вами бачитимемо розпад Російської Федерації”, — підкреслив секретар РНБО, додавши, що в існуючому сьогодні вигляді Росія більше не функціонуватиме.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.