Олександр Петраков офіційно очолив збірну Вірменії з футболу

Після завершення контракту тренер залишався без роботи.

16.01.2023
Олександр Петраков офіційно очолив збірну Вірменії з футболу

Колишній тренер збірної України Олександр Петраков очолив іншу національну команду. Петраков підписав контракт щодо роботи зі збірною Вірменії, про що повідомляє місцева федерація футболу, передає “Суспільне”.

Деталі контракту Петракова зі збірною Вірменії не повідомляються. Для 65-річного тренера це буде перший досвід роботи за кордоном: перед цим він тренував лише українські команди.

Вірменія залишилася без тренера у вересні 2022 року. За підсумками виступів у Лізі націй, де вірмени посіли останнє місце та вилетіли до дивізіону С, було припинено співпрацю з іспанцем Хоакіном Капарросом.

Петраков перед тим, як очолити Вірменію, з серпня 2021-го працював головним тренером збірної України. З нею йому вдалося вийти до фіналу плей-оф на чемпіонат світу-2022, однак там “синьо-жовті” програли Вельсу.

Останнім турніром, який збірна України провела під керівництвом Петракова, стала Ліга націй. За її підсумками українці фінішували другими, залишившись у дивізіоні В, після чого контракт 65-річного тренера з УАФ підійшов до завершення.

Розпочати роботу зі збірною Вірменії Петраков має у березні 2023 року. Саме тоді стартує відбір на чемпіонат Європи-2024.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.