Сім’я капітана збірної України Ярмоленка повністю перейшла на українську

Інна Ярмоленко, дружина капітана збірної України Андрія Ярмоленка, розповіла, що сім’я тепер спілкується українською.

29.03.2023
Сім’я капітана збірної України Ярмоленка повністю перейшла на українську

“Я розмовляла більше російською, англійською мовами, українську пам’ятаю тільки зі школи, але зараз, в цих умовах, звичайно я розумію, наскільки це важливо для мене особисто, для моєї сім’ї.

Чесно кажучи, саме в Арабських Еміратах ми дуже хочемо, щоб нас бачили як українців, тому що дуже багато російськомовних тут, і ми дуже хочемо виділятися. Щоб усі чули, що ми з України, бо ми цим пишаємося.

Я вважаю, що Андрій розмовляє найкраще з нас, дітям доволі важко, але вони дуже стараються. Андрій розмовляє винятково українською мовою з дітьми, навіть з наймолодшим, щоб прищеплювати йому це з самого дитинства.

Андрій завжди зі своїми батьками та родиною розмовляв українською. Зі мною російською, а з ними – українською. Для нього це не була проблема”, – розповіла Інна в інтерв’ю Анні Ребровій, пише football24.ua.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.