Збірна США з боксу відмовилася від участі у чемпіонаті світу через участь росіян

Таке рішення було ухвалено після того, як Міжнародна боксерська асоціація (IBA) допустила команди росії до змагань під національним прапором та з гімном країни.

09.02.2023
Збірна США з боксу відмовилася від участі у чемпіонаті світу через участь росіян
Фото: умовне

Про це повідомила Федерація боксу США.

“Будь-яка участь у чемпіонаті світу IBA порушить не лише санкції МОК, підтверджені 2 лютого, а й принципи чесної гри, чесності та прозорості”, – йдеться у заяві збірної США.

У Федерації боксу США зазначили, що спортивна інфраструктура України, зокрема численні боксерські зали, зруйновані внаслідок російської агресії.

“Попри те, що спорт має бути політично нейтральним, багато боксерів, тренерів та інших представників української боксерської спільноти загинули внаслідок російської агресії проти України. Зокрема загинув тренер Михайло Куреновський, коли російська ракета влучила в житловий будинок у січні”, – йдеться у заяві. 

У Федерації боксу США також зазначили, що попри неодноразові занепокоєння висловлені Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) і обіцянки керівництва диверсифікувати джерела доходу, IBA продовжує залишатися фінансово залежною від російської компанії “газпром”, що потрапила під санкції.

Нагадаємо, 5 жовтня Рада директорів IBA проголосувала за те, щоб скасувати своє попереднє рішення, ухвалене 4 березня, та дозволити боксерам росії та білорусі виступати на змаганнях, бо “політика не повинна впливати на спорт”.

Крім того, після переобрання президентом Міжнародної федерації росіянина умара кремльова, Україна припинила членство у міжнародній федерації.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.