Окупант розповів про пастку від ЗСУ на Херсонщині

Загарбник визнав, що ЗСУ знищили усі переправи в регіоні.

30.08.2022
Окупант розповів про пастку від ЗСУ на Херсонщині
Фото: умовне

Російський військовий поскаржився дружині на складну ситуацію зі зруйнованими мостами у Херсонській області. Про це він заявив під час телефонної розмови, перехопленої Головним управлінням розвідки МО України.

“Мости всі роз**бали, всі! Тепер ні в’їхати, ні виїхати не можна!” — каже окупант.

У відповідь дружина каже,  що росіяни звітують нібито про відновлення моста на “А” (Антонівського – ред.). Загарбник відповідає, що це все брехня. ЗСУ знищили міст. Частина конструкції звалилася у Дніпро. Відновити його неможливо.

Водночас дружина розповіла загарбнику, що на ротацію підрозділи зс рф не відправлятимуть. Ротуватимуть тільки Росгвардію. У відпустки також нікого не пускатимуть.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.