Об’єднані Арабські Емірати передали Україні 2500 генераторів

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) у грудні та січні передали Україні 2500 генераторів у межах гуманітарної допомоги на 100 мільйонів доларів.

06.01.2023
Об’єднані Арабські Емірати передали Україні 2500 генераторів

Про це повідомив Фонд державного майна України.

Так, перші 1200 генераторів Україні надали у грудні. Їх відправили в регіони, які найбільше постраждали від російської агресії — в Херсонську, Донецьку, Луганську, Одеську, Миколаївську, Запорізьку та Київську області. Там ці прилади передали для користування закладам охорони здоров’я, освіти та об’єктам критичної інфраструктури.

Про передання другої партії з 1300 генераторів Фонд держмайна повідомив 6 січня. Їх уже доставляють у регіони, які постраждали від російської агресії.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.