В Україні повернули мито і ПДВ на ввезення генераторів та Starlink

У травні закінчився пільговий період, під час якого товари для відновлення енергетичної інфраструктури та системи для забезпечення супутникового доступу до інтернету (Starlink) були звільнені від оподаткування ПДВ та ввізним митом.

03.05.2023
В Україні повернули мито і ПДВ на ввезення генераторів та Starlink
Фото: умовне

Про це повідомляє Державна митна служба.

ПДВ та ввізне мито знову нараховуватимуть для таких товарів, які імпортуються підприємствами або громадянами та які пересилаються на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях:

  • електрогенераторні установки та частини до них;
  • окремі трансформатори, їхні частини, інвертори;
  • ️окремі акумулятори, включаючи сепаратори для них;
  • системи для забезпечення супутникового доступу до інтернету (Starlink).

Також під оподаткування підпадають товари, які безоплатно надаються Енергетичною спільнотою як допомога для відновлення та ремонту інфраструктури енергетичних підприємств.

Нагадаємо, 29 грудня минулого року Зеленський підписав законопроєкт про безмитне ввезення Starlink та генераторів. Скасування ввізних мит було спрямоване на сприяння відновленню енергетичної інфраструктури України.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.