Новий порядок ввезення, реєстрації та звітування по гумдопомозі «забуксував» на старті

Як не намагались працівники Мінсоцу супроводжувати всіх, хто до них звернувся за допомогою, проблем при ввезенні не вдалось уникнути.

01.12.2023
Новий порядок ввезення, реєстрації та звітування по гумдопомозі «забуксував» на старті

І головна причина того, що гумдопомога не пропускалась митницями була відсутність отримувачів в новому реєстрі, а це зумовлено дуже невдалим таймінгом Мінсоцу, адже дані в реєстр можна було вносити лише з 0:00. Тому й вийшло, що ті отримувачі, які не ночували біля своїх гаджетів не подали інформацію про себе, а допомога, яка їм адресувалась застрягла на кордоні.

Чесно взагалі не розумію, чому Реєстр не можна було відкрити раніше не лише для тестування, але й для фактичного оновлення.

Аналогічна ситуація вийшла і з розʼясненнями по автомобілях, яке обіцяли видати для відсутності неоднозначності. Його видали, але є невеликий нюанс – інформація зʼявилась на сайті Мінсоцу пізно ввечері.

Тому переважна більшість волонтерів з ним банально не встигла ознайомитись.

Підсумовуючи написане – перший бублик вийшов глевким.

Левко Прокіпчук, екс-начальник Львівської митниці ДФС

Джерело

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.