Медзаклади Львівщини отримали гуманітарну допомогу від польських партнерів

Мазовецьке воєводство спільно з представниками Маршалківського управління надали гуманітарну допомогу у вигляді 828 матраців для медичних закладів.

22.03.2024
Медзаклади Львівщини отримали гуманітарну допомогу від польських партнерів

Допомогу надали в межах програми транскордонного співробітництва, яка діє з 2014 року, повідомляє персслужба Львівської ОВА.

«Хочемо висловити подяку Максиму Козицькому за те, що дуже активно підтримує заклади охорони здоров’я і постійно робить кроки, аби забезпечити їх не просто гуманітарною допомогою, а висококласною та дуже якісною. Ці матраци розподілимо на відділення як для дорослих пацієнтів, так і для дітей, а також у відділення інтенсивної терапії», – подякував заступник директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні Андрій Орфін.

Гуманітарна допомога, яку передали польські партнери, призначена для полегшення умов перебування пацієнтів у медичних установах Львівської області. Це важливий крок у забезпеченні комфортних умов для тих, хто потребує належного лікування та догляду.

«Сьогодні я представляю два дитячих заклади: Західноукраїнський медцентр та Клінічний центр дитячої медицини, який раніше мав назву «Охматдит». У кожен наш заклад йде по 63 матраци: у хірургічні відділення, педіатричні, а також у ті, де є потреба. На такі речі часто не звертають належної уваги, бо пріоритетом зазвичай є медикаменти та медичне обладнання. Це рутинні речі, та вони необхідно важливі для лікування, адже забезпечують як безпеку для пацієнтів, так і комфорт. Дуже дякуємо за цю допомогу, ми тішимося, впевнена, що пацієнти теж будуть задоволені», – зазначила медична директорка Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Олена Козлова.

Доставку допомоги забезпечила співпраця департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва з Релігійною Місією Caritas Spes Lviv Archdiocese. Це ще один приклад плідної співпраці між різними структурами та організаціями на благо людей і підтримки медичних установ у складних часах.

«Це вже третя партія допомоги від Мазовецького воєводства нашій області, яку надали в межах програми транскордонного співробітництва. Ми отримали раніше від наших партнерів побутову техніку, а також засоби гігієни і портативні зарядні станції. Невдовзі буде ще четверта партія, у якій польські колеги передадуть подушки та ковдри», – зазначила директорка департаменту МТД і міжнародного співробітництва Львівської ОВА Ірина Бутинець.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.