14 тонн гуманітарного вантажу отримала Мостиська громада з Франції

11 січня автомобіль, заповнений гуманітарною допомогою, прибув до Мостиськ з Франції.

12.01.2024
14 тонн гуманітарного вантажу отримала Мостиська громада з Франції

Про це повідомляє Мостиська міська рада.

Зокрема, організація “Pompiers Humanitaires Français” передала медичні засоби, перев’язувальні матеріали, дезінфікуючі рідини, хірургічне приладдя, лікарняний одяг тощо. Загалом 14 тонн вантажу (61 палета), вартістю понад 64 тисяч євро, прибули до Мостиськ.

“Уся допомога буде передана для потреб медицини та освіти громади. Зазначимо, що ця гуманітарна ініціатива стала можливою завдяки співпраці між Мостиською міською радою та добровільними пожежними організаціями Франції та Польщі”, – йдеться у повідомленні.

Мостиська міська рада висловила подяку усім небайдужим людям за допомогу.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.