Нова директорка львівської школи № 96 продовжує працювати у навчальному закладі

Станом на 10 квітня нова директорка школи МЖК-1, пані Ярина Нечепурна, працює у школі разом із комісією з інших директорів львівських шкіл.

10.04.2024
Нова директорка львівської школи № 96 продовжує працювати у навчальному закладі

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

“Зараз налагоджуються різні юридичні моменти – передаються документи, передаються трудові книжки. Все спокійно, школа працює, вчителі проводять уроки, техперсонал виконує свою роботу.

Дуже важливо, що вже сьогодні працівники школи № 96 отримають заробітну плату.

Дякую усім, хто проявив мудрість у цій ситуації. Працюємо далі”, – розповів Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

Нагадаємо, Ярина Нечепурна законно обрана директорка не може узятися до роботи — конфлікт триває вже понад місяць. Ексдиректорка Галина Михайлик не погоджується з результатами конкурсу на посаду директора і вже подала до суду, щоб оскаржити результати. Ексдиректорка школи № 96 переконана, що підрахунок балів під час конкурсу був непрозорий. Вона певна, що в управлінні освіти просто не хочуть, аби вона керувала школою

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.