Найкращий бомбардир в історії “Карпат” помер на 77-му році життя

28 лютого із життя пішов колишній футболіст та тренер Володимир Данилюк, який прославився виступами за львівські «Карпати».

29.02.2024
Найкращий бомбардир в історії “Карпат” помер на 77-му році життя

Про смерть Данилюка повідомив пресаташе «Карпат» Юрій Назаркевич. Зазначається, що у легендарного футболіста була важка хвороба.

Данилюк захищав кольори «Карпат» з квітня 1966 року по жовтень 1978 року, за цей час забив 88 голів у чемпіонатах СРСР, 6 м’ячів у матчах за Кубок, 34 – у міжнародних товариських зустрічах.

Данилюк разом з львівським клубом у 1969 році став володарем Кубка СРСР. Також він отримував визнання Заслуженого тренера України у 1990 році.

“Володимир Олександрович понад 40 років передавав свій невичерпний досвід молодим гравцям з ЛУФК – Академії футболу “Карпати”. А поза футбольним полем завжди був скромною, чуйною і доброю людиною. Висловлюємо щирі співчуття близьким та друзям покійного. Вічная пам’ять…

Про день і місце похорону Володимира Данилюка повідомимо додатково“, – зазначив Назаркевич.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.