На Тернопільщині в трьох автомобілях виявили зброю

На одному зі стаціонарних постів співробітники Патрульної поліції Тернопільської області в трьох автомобілях виявили заборонені предмети.

23.01.2024
На Тернопільщині в трьох автомобілях виявили зброю

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, 30-річний водій з Львівщини перевозив у власному авто предмет, схожий на переносний зенітно-ракетний комплекс.

В іншій автівці, якою кермував житель Харкова, знайшли шість предметів, схожих на гранати та запали до них, а також 60 набоїв.

Окрім того  житель Борщова на задньому сидінні свого транспортного засобу перевозив предмети, схожі на боєприпаси, бойові гранати та димові шашки.

За всіма фактами незаконного поводження зі зброєю розпочали кримінальні провадження — частина 1 статті 263 ККУ. Вилучені речові докази передали на експертизу.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.