На Тернопільщині суд вимагає привести протирадіаційне укриття в стан готовності

Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позов керівника Кременецької окружної прокуратури та зобов’язав міськраду привести у стан готовності протирадіаційне укриття.

17.08.2023
На Тернопільщині суд вимагає привести протирадіаційне укриття в стан готовності

Про це повідомляє Прокуратура Тернопільської області.

З’ясувалось, що через бездіяльність власника протирадіаційне укриття на території однієї з селищних рад не готове до повноцінного використання його як споруди цивільного захисту.

Укриття розраховане на 150 осіб.

“Відтак прокуратура подала позов. Позов задоволено в повному обсязі”,  -йдеться у повідомленні.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.