На Тернопільщині двоє чоловіків незаконно видобували камінь

До розслідування залучать фахівців екологічної служби з метою встановлення породи каменю та суми завданих збитків.

31.03.2023
На Тернопільщині двоє чоловіків незаконно видобували камінь

У поліції Тернопільщини розповіли, що отримали повідомлення від жителя Бучача про те, що двоє невідомих видобувають корисні копалини у самовільно розробленому кар’єрі поблизу села Вербка Коропецької громади.

Коли правоохоронці прибули на місце події, видобувачів каменю в кар’єрі вже не було – вони втекли, залишивши заготовлені копалини та підручний інвентар.

Втім, правоохоронці встановили їх особи. Зловмисниками виявились двоє жителів Тлумацького району Івано-Франківської області. Згадане родовище розробили самовільно без відповідних дозволів.

З місця події поліцейські вилучили камінь, який був готовий до транспортування та підручні засоби з допомогою яких здійснювався видобуток.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 240 Кримінального кодексу. 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.