На Прикарпатті керівник складу лісгоспу вимагав 150 тис. грн хабаря за не облікову деревину

Він налагодив корупційну схему.

05.05.2023
На Прикарпатті керівник складу лісгоспу вимагав 150 тис. грн хабаря за не облікову деревину

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Слідчі встановили, що 47-річний керівник філії «Коломийського лісового господарства» ДП «Ліси України», мешканець Заболотівської ТГ, упродовж чотирьох місяців, з грудня 2022 по березень 2023 року, вимагав неправомірну вигоду у місцевого мешканця за продаж дров. 

“Чоловік за документами виписав 10 кубів деревини, а мав отримати у кілька разів більше. Щоправда, значна частина твердого палива мала йти поза обліком, за це посадовець вимагав 150 тисяч гривень”, – розповідають у поліції.  

Посадовець отримав частину неправомірної вигоди у розмірі 24 тисячі гривень. Під час передачі останнього траншу коштів, у службовому кабінеті адміністративного приміщення філії «Коломийське лісове господарство», його затримали.

З місця події поліцейські вилучили гроші отримані незаконним шляхом, робочий планшет та журнал випуску деревини.

Наразі чоловіку уже повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди». Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.