На потреби ЗСУ Львівська ОВА скерувала ще 40 мільйонів гривень

Гроші скерували на oзбpoєння, а також на придбання військової та інженерної техніки.

19.04.2024
На потреби ЗСУ Львівська ОВА скерувала ще 40 мільйонів гривень

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Зокрема, кошти підуть на придбання oзбpoєння та військoвoї техніки для 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ і 12 бригади спеціального призначення АЗОВ НГУ.

Для 1 Галицько-Волинської радіотехнічної бригади та 710 бригади охорони Держспецтрансслужби профінансували закупівлю спецтехніки.

Таким чином від початку року Львівська обласна військова адміністрація профінансувала запити військових частин уже на понад 242 мільйони гривень. Усі кошти виділяємо в межах програми «Безпечна Львівщина»», – зазначив Максим Козицький.

Очільник Львівщини повідомив, що ОВА і надалі фінансуватиме запити наших військових формувань, а також подякував захисникам та захисницям.

Нагадаємо, на початку місяця Львівська ОВА скерувала на потреби оборонців 37,5 мільйонів гривень.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.