Львівська ОВА скерувала на підтримку ЗСУ ще понад 37 млн грн

Усі кошти виділили в межах програми «Безпечна Львівщина».

05.04.2024
Львівська ОВА скерувала на підтримку ЗСУ ще понад 37 млн грн

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, про всі напрями, куди скерували кошти, з міркувань безпеки не розголошують.

Утім, він зазначив, що гроші підуть на закупівлю засобів радіоелектронної боротьби і безпілотники для 24 ОМБр імені короля Данила та 2 Галицької бригади НГУ. Загалом – це 15 мільйонів гривень.

Окрім того, 5 млн грн скерували на засоби радіоелектронної боротьби для 125 окремої бригади. 4,5 мільйони – на ремонт військової поліклініки. 2 млн грн – для облаштування тирів та стрільбища на навчальній базі для наших прикордонників. А ще 2 мільйони пішли на відбудову пожежного депо.

“Усі кошти виділяємо в межах програми «Безпечна Львівщина». Від початку року Львівська ОВА профінансувала запити військових частин уже майже на 202 мільйони гривень. Далі буде. Дякуємо нашим наймужнішим. Боротьба триває, але перемога – за нами”, – підсумував Козицький.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.