На окупованих територіях росіяни вилучають і спалюють українські книги

Книги вилучають із загальних фондів та шкільних бібліотек.

06.02.2023
На окупованих територіях росіяни вилучають і спалюють українські книги
Фото: умовне

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

За його інформацією, у тимчасово захопленому місті Ровеньки Луганської області зафіксували випадки масового спалювання української літератури в місцевих котельнях.

Свої дії росіяни пояснюють тим, що вилучають “нацистську літературу”, тоді як до переліку такої літератури потрапляють всі українські книги.

Раніше окупаційна влада Луганщини спрямували керівникам адміністрацій міст та районів, а також підпорядкованим освітнім організаціям документ із порадою вилучити з фондів шкільних бібліотек книги зі списку, в якому 365 позицій.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.