На Львівщині завершено ремонт мостового переходу

Капітальний ремонт мостового переходу через р. Желдець в селі Реклинець Червоноградського району завершено.

17.08.2023
На Львівщині завершено ремонт мостового переходу

Про це повідомив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

Розташований міст на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О140601 Рава-Руська – Гайок км 44+962 Львівської області. Його довжина – 32 метри.

В рамках капітального ремонту моста в с. Реклинець виконано:

  • демонтажні роботи з розбирання існуючих конструкцій моста;
  • влаштування забивних паль, монолітних лежнів, відкрилків та перехідних плит;
  • облаштування системи водоочисних споруд, укріплення конусів берегових опор, антикорозійний захист бетонних поверхонь, монтаж залізобетонних плит прогонової будови;
  • влаштування монолітної плити проїзної частини, влаштування деформаційних швів, влаштування покриття проїзної частини та тротуару, установлено дорожні знаки та бар’єрне огородження.

Загальна вартість ремонтних робіт становить понад 12 млн гривень, фінансування відбувалось з Державного дорожнього фонду.

“Відновлений мостовий перехід забезпечить безперебійний рух на даній автомобільній дорозі, покращить умови транспортного сполучення та забезпечить комфорт та безпеку для місцевих мешканців та учасників дорожнього руху.

Також нагадую, що на сьогодні ще триває ремонт дороги по вул. Богдана Хмельницького в м. Великі Мости, що є частиною автомобільної дороги загального користування Рава-Руська – Гайок.

Тут ремонтні роботи планується завершити у наступному році”, – зазначив Юрій Бучко.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.