У Центрі Довженка у Львові проведуть капітальний ремонт

У Львові планують провести капітальний ремонт із облаштування доступності у приміщенні ЛКП «Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка», що на Сихові.

23.10.2023
У Центрі Довженка у Львові проведуть капітальний ремонт

Як повідомляє “Твоє місто”, відповідне рішення про виділення 1 млн 500 тис. грн прийняли  18 жовтня на засіданні комісії фінансів та планування бюджету ЛМР.

«Відбулося чергове засідання депутатської комісії фінансів та планування бюджету. Депутати погодилися направити на капітальний ремонт з облаштування доступності та встановлення пандусів у приміщенні ЛКП «Культурно-освітній центр імені Олександра Довженка», – зазначили на інформаційному порталі депутатів.

До слова, у 2020 році у Центрі Довженка провели капітальний ремонт частини підвальних приміщень та концертної зали. Також для артистів облаштовували нові сучасні гримерки площею 100 квадратних метрів.

Також у Центрі Довженка відремонтують укриття на 100 квадратних метрів, яке матиме два виходи. Зараз у приміщенні є два укриття. Коли триває публічний захід на 700 осіб і вмикається повітряна тривога, то всі спускаються у ті два укриття, які можуть умістити навіть мешканців мікрорайону.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.