На Львівщині вирубують багаторічний ліс у ландшафтному парку

Вирубку лісу здійснюють поблизу озер Велика Воля Львівської області.

22.11.2023
На Львівщині вирубують багаторічний ліс у ландшафтному парку

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат Андрій Тупис.

“Сьогодні невідомими особами здійснюється вирубка багаторічного лісу в межах ландшафтного парку “Стільське горбогір’я” (неподалік кар’єру ТзОВ “Агробудсервіс”, ОНУР, ліс поблизу озер Велика Воля). Відповідне звернення скеровано в поліцію.

Прошу журналістів детально проаналізувати додаток до рішення Львівської обласної ради від 04.07.2023 N485, де начебто для потреб полігону НГУ виключають ділянки Стільського Горбогір’я під майбутній кар’єр”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, Стільське Горбогір’я – регіональний ландшафтний парк, який знаходиться на території Львівського та Стрийського районів області, неподалік від міста Миколаїв, та межує із історико-культурним комплексом “Стільське Городище”.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.