Чиновники нацпарку на Прикарпатті організували незаконну вирубку лісу

Начальнику та інспектору одного із природоохоронних науково-дослідних відділень Карпатського національного природного парку повідомлено про підозру.

12.12.2023
Чиновники нацпарку на Прикарпатті організували незаконну вирубку лісу
Фото умовне

Як повідомляє Прокуратура Івано-Франківської області, посадовці вирішили «трохи заробити» на продажі цінних порід дерев парку. Начальник відділення особисто наказав зрубати буки, не маючи для цього відповідних дозволів.

Зрубану деревину планували продати місцевому підприємцю. Для транспортування їх приховали під офіційно зрубаними ялинками. Аби убезпечитись, посадовець також написав рапорт про те, що нібито невідомі особи зрубали та викрали ці дерева.

Завдані державі збитки склали близько 500 тисяч гривень.

Начальнику та інспектору відділення Карпатського НПП повідомлено про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.