Лісівник з Тернопільщини незаконно зрубав 900 дерев

Чоловік завдав збитків довкіллю на майже 4 млн гривень.

02.10.2023
Лісівник з Тернопільщини незаконно зрубав 900 дерев

Як повідомляє Тернопільська обласна прокуратура, обвинувачений без жодних дозвільних документів зрубав 900 дерев у виділі лісового кварталу лісогосподарського підприємства поблизу Волиці на Чортківщині.

Крім того, чоловік видавав документи на лісопродукцію, суттєво занизивши її об’єм та вартість та не забезпечив охорону лісу на ввіреній йому ділянці.

“Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури вже скерували до суду обвинувальний акт стосовно помічника лісничого одного із комунальних лісогосподарських підприємств”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.