Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.
Робочі групи повинні формуватись з представників ОВА, СБУ, БЕБ та НАБУ.
Таку робочу групу створять і у Львівській області. Водночас, Львівська ОВА вирішила не обмежуватись контролем за використанням виключно коштів з фонду ліквідації, а розширить поле зору на закупівлі, замовниками яких є органи місцевого самоврядування, їхні структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства. Не омине ця процедура і районні військові адміністрації та структурні підрозділи ОВА.
Наразі готується розпорядження начальника Львівської ОВА Максима Козицького про затвердження положення про робочу групу. Перше засідання робочої групи має відбутись наступного тижня.
Нагадаємо, раніше начальник Львівської ОВА Максим Козицький дав доручення громадам області проаналізувати за пріоритетністю оголошені та заплановані на 2023 рік закупівлі. 22 заплановані закупівлі скасували. Зокрема обласний бюджет зняв фінансовий ресурс з об’єктів спортивної інфраструктури на 38 млн гривень. Ці кошти скерували на охорону здоров’я, ВПО та сектор безпеки.
Інформацію щодо аналізу пріоритетності закупівель не надали Глинянська та Солонківська громади Львівського району.
Більшість громад визначили свої цьогорічні закупівлі пріоритетними та необхідними для належного функціонування громад у період воєнного стану. Якщо виявлять закупівлі з низьким ступенем пріоритетності, то вони погодились розглянути можливість їх скасувати. Водночас замовники зауважують, що на законодавчому рівні відсутнє визначення пріоритетності закупівель. У своїй роботі для визначення пріоритетів керуються Постановою КМУ «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» №590 від 09.06.2021 року.
Окрім того, очільник області видав розпорядження «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану»: https://bitly.ws/Wzbz
Коментарі