На Львівщині невідомі вирубували заповідник

Завдано збитків на понад 250 тисяч гривень.

09.06.2023
На Львівщині невідомі вирубували заповідник

На Львівщині за фактом незаконної рубки в межах об’єкта природно-заповідного фонду нараховано збитки на суму 257 011 грн. Особу порушника не встановлено, матеріали скеровано у правоохоронні органи. Про це повідомила Державна екологічна інспекція у Львівській області

Крім того, зазначається, що 2 по 8 червня інспекція притягнула до адміністративної відповідальності 16 осіб у вигляді штрафів на загальну суму 3213 грн. Заходи адміністративного впливу застосовано за порушення у сфері поводження з відходами, використання та відтворення об’єктів рослинного світу та рибних ресурсів.

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.