На Львівщині на могилах загиблих військових встановили пам’ятні знаки

Управлінням капітального будівництва Львівської ОДА спільно з Комунальним підприємством Львівської облради «Нерухомість і майно» встановили пам’ятні знаки на могилах загиблих захисників та захисниць України.

24.01.2024
На Львівщині на могилах загиблих військових встановили пам’ятні знаки

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, будівельні роботи виконала підрядна організація ФОП Криськів Володимир Олександрович в межах в межах комплексної програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021- 2025 роки.

За обласного бюджету виготовили та встановили 46 пам’ятних знаків на могилах воїнів.

Підрядник завершив ряд робіт: розібрав старі могили, спланував і забезпечив благоустрій території, виконав вирівнювання землі, провів розбивку могил, виконав роботи з встановлення перемичок на двох рядах та встановив пам’ятники.

Зокрема, на Личаківському кладовищі у Львові встановили – 37 пам’ятних знаків загиблим захисникам у Львові, 1 – в м. Винники Львівського району, 5 – на Алеї Слави у м. Стрий, 1 – в с. Бережниця Стрийського району, 1 – в с. Любинці Стриського району та 1 – в с. Ралівка Самбірського району.

«Пам’ятні знаки встановили на могилах загиблих та померлих Захисників та Захисниць України, ветеранів війни. Ціна незалежності та свободи висока. Пам’ятаємо про тих Героїв, які тримають над нами мирне небо, і тих хто щодень виборює свободу ціною власного життя», – зазначив т.в.о. начальника управління капітального будівництва Роман Дуля.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.