Для 70 дітей загиблих військових організували Різдвяне свято на Львівщині

Організували подію за підтримки Львівської ОВА, Дипломатичного клубу Львова, Тернопільської та Закарпатської областей.

21.12.2023
Для 70 дітей загиблих військових організували Різдвяне свято на Львівщині

20 грудня у Львові відбулося різдвяне свято для дітей загиблих військовослужбовців. На заході були 70 діток загиблих Захисників, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Настоятель парафії Святої Софії у м. Львові отець Тарас Савчук провів молитву за усіх, хто зараз на передових позиціях та захищає Україну. Опісля до присутніх звернувся заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Я перш за все дякую кожному Захиснику за нашу країну, за можливість жити далі і боротися за світле майбутнє наших дітей. Сьогодні ми всі зобов’язані, насамперед підтримувати сім’ї тих, хто постраждав від війни. Це свято цьому приклад, це промінчик світла й добра. Кожен на своєму місці щодня має докладати зусиль, щоб сім’ї, та особливо діти, відчували всебічну підтримку», – наголосив Іван Собко.

На святі піснями вітав присутніх гостей український співак, заслужений артист України Ігор Богдан. Разом з ним діти наспівували найпопулярніші українські колядки.

В межах урочистої програми Перший академічний український театр для дітей та юнацтва презентував виставу «Стежечка святого Миколая». Після цього дітям вручили солодкі подарунки.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.