На Львівщині майбутні військові пілоти стали хрещеними для дітей, які втратили батьків

Курсанти льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба стали хрещеними батьками для 16 дітей з Луганської та Донецької областей, які через війну втратили батьків.

07.12.2023
На Львівщині майбутні військові пілоти стали хрещеними для дітей, які втратили батьків

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, зараз ці дітки проживають в одному із дитячих закладів Львівщини.

Днями майбутні військові льотчики навідали своїх похресників.

«Ми завітали до своїх 16 похресників та похресниць, піклуватися про яких зобов’язалися напередодні Великодня надважкого 2022 року.До наших малюків та їхніх друзів, розумних і активних, за якими ми дуже скучили», – ділиться емоціями Олександр, майбутній військовий льотчик.

Це вже не перший візит курсантів до діток. Хлопці за першої нагоди приїжджають у дитячий заклад і часто допомагають, наприклад, розчищають сніг.

Курсанти привезли діткам подарунки, а малеча довго не відпускала своїх хрещених батьків, бавлячись з ними в ігри. До речі, дітлахи дуже зацікавлено слухали розповіді про майбутню професію хлопців та з радістю приміряли шоломи пілотів. Похресниками майбутніх пілотів стали дітки віком до трьох років.

Військове навчання, а особливо льотна справа, залишають дуже мало вільного часу. Але хлопці за першої ж нагоди їдуть до малят.

«Курсанти поїхали до діток одразу після навчання: під час тренувань вони показали чудові результати! Опановувати таку спеціальність під час війни – важко. Але вони – молодці! І наше небо буде під надійним захистом», – кажуть в університеті.

На прощання майбутні пілоти пообіцяли діткам, що скоро знову приїдуть, і, найголовніше, що наші діти житимуть під мирним небом.

«Ці хлопці – дуже відповідальні. Керувати літаками у мирному небі – це сенс їхнього життя. Так само відповідально вони ставляться до своїх обов’язків хрещених батьків. Перед тим, як хрестити малят, наші курсанти багато розмовляли про сенс цього обряду зі священниками та готувалися до цього. Ми певні, дітки мають чудових наставників», – додають в ХНУПС.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.